Zespół Szkół Ekonomicznych
noflash
Zespół Szkół Ekonomicznych im.K.K. Baczyńskiego w Przemyślu
e-mail: zseprzem@poczta.onet.pl | phone 16-678-33-02

Dzień Edukacji Narodowej 2009

      W przededniu 14 X - Święta Edukacji Narodowej młodzież naszej szkoły pod kierunkiem p. Doroty Gaweł przygotowała okolicznościowy program artystyczny.
      W montażu słowno-muzycznym pojawiły się refleksje dotyczące nie tylko piekna, ale i trudu zawodu nauczyciela, dawania z siebie tego, co najlepsze. Ilustracji przekazywanych treści służyła scenografia - efekt pracy p. Małgorzaty Ciż i p. Anny Urban.

Zdjęcia do obejrzenia w Fotogalerii

      Pierwsza, oficjalna część uroczystości zakończyła się ślubowaniem przedstawicieli klas I, a tym samym włączeniem ich w poczet uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych.
      Po wprowadzeniu sztandaru przyszedł czas na spojrzenie na szkolną rzeczywistość z przymrużeniem oka - służyły temu satyryczne scenki, prezentujące pedagogów "w krzywym zwierciadle".
      Na zakończenie przewodnicząca samorządu Uczniowskiego - Katarzyna Tworek w imieniu młodzieży ZSE złożyła życzenia dyrekcji, nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły, zaś wyrazem wdzięczności stały się wręczone im kwiaty.
Dyrektor p. Adam Winiarski podziękował uczniom klas I b i II b oraz ich opiekunce za przygotowanie programu, skierował również słowa uznania pod adresem grona pedagogicznego z okazji zbliżającego się święta.

Tekst: Dorota Gaweł
Zdjęcia: Marek Włoch

Copyright © 2004-2012 All rights reserved!