Zespół Szkół Ekonomicznych
noflash
Zespół Szkół Ekonomicznych im.K.K. Baczyńskiego w Przemyślu
e-mail: zseprzem@poczta.onet.pl | phone 16-678-33-02

Konkurs na "Esej w zakresie stosunków międzynarodowych"

      III edycja konkursu na "Esej w zakresie stosunków międzynarodowych" organizowanego przez Instytut Stosunków Międzynarodowych PWSW w Przemyślu została zakończona.
Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 9 marca 2010 r. w siedzibie Instytutu. Licznie przybyłych gości (nauczycieli, laureatów oraz ich kolegów i koleżanki ze szkół) powitał Dyrektor Instytutu Stosunków Międzynarodowych dr Grzegorz Zając.

      Komisja konkursowa w składzie: dr Grzegorz Zając (przewodniczący), prof. nadzw. dr hab. Andrzej Essen (członek), dr Marek Delong (członek), dr Paweł Trefler (członek) musiała dokonać trudnego wyboru, gdyż poziom nadesłanych prac był bardzo wysoki. W związku z tym, wyłoniono czterech laureatów, przyznając dwa równorzędne drugie miejsca.

      Komisja przyznała trzy równoległe wyróżnienia: Justynie Sawkiewicz z klasy IV a Zespołu Szkół Ekonomicznych im. K. K. Baczyńskiego w Przemyślu, Izabeli Swarze z klasy II h Liceum Ogólnokształcącego w Stalowej Woli o raz Izabeli Dziadosz z klasy III a Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

      Nauczycielom prowadzącym laureatów i osoby wyróżnione wręczono pamiątkowe dyplomy.

      Po uroczystości rozdania nagród odbył się poczęstunek i prezentacja pierwszego numeru czasopisma wydanego przez Instytut Stosunków Międzynarodowych "Polityka globalna".

Tekst, zdjęcia: Elżbieta Wasiewicz

Copyright © 2004-2012 All rights reserved!