Zespół Szkół Ekonomicznych
noflash
Zespół Szkół Ekonomicznych im.K.K. Baczyńskiego w Przemyślu
e-mail: zseprzem@poczta.onet.pl | phone 16-678-33-02

Kulig klasy 1a

      W związku z przepiękną zimową aurą w dniu 12 lutego 2010 klasa 1a postanowiła zainaugurować początek ferii zimowych poprzez zorganizowanie kuligu. Wraz z wychowawcą p. Małgorzatą Ciż oraz p. Konradem Ryznarem (nauczycielem wychowania fizycznego) wybraliśmy się na zimową przejażdżkę saniami.

Zdjęcia do obejrzenia w Fotogalerii

Malownicza okolica Dybawki sprzyjała zabawom na śniegu. Odbyły się regularne bitwy na śnieżki pomiędzy chłopcami a dziewczynami oraz pomiędzy nauczycielami a uczniami. W trakcie kuligu nie obyło się bez pomocy technicznej ze strony chłopców, którzy własnymi siłami pomagali kierowcy ciągnika wdrapać się na okoliczne górki.

      Po godzinnej przejażdżce wszyscy spotkaliśmy się przy wspólnym ognisku, podczas którego nastąpiło pieczenie kiełbasy oraz... intensywne suszenie wierzchniej garderoby :) Po wspólnym ognisku młodzież rozgrzała się popijając przygotowaną przez ciocię Eweliny Stadnik oraz Karoliny Leszczuch, gorącą herbatę w termosach.

      Dziękuję wszystkim uczestnikom oraz mam nadzieję na ponowne spotkania w szerszym gronie gdyż takie formy spędzania czasu na wolnym powietrzu sprzyjają integrowaniu się uczniów jako wspólnoty klasowej.

Tekst, zdjęcia: Małgorzata Ciż - wychowawca klasy

Copyright © 2004-2012 All rights reserved!