noflash
Zespół Szkół Ekonomicznych im.K.K. Baczyńskiego w Przemyślu
e-mail: zseprzem@poczta.onet.pl | phone 16-678-33-02

Międzyszkolne rozgrywki piłki nożnej

1 lutego 2011 roku odbyły się międzyszkolne rozgrywki piłki nożnej. Reprezentacja naszej szkoły w skład której wchodzą: Damian Kuźniar, Damian Barszczak, Mateusz Kupczak, Mateusz Żyga, Marcin Malawski, Arkadiusz Bednarz, Krystian Błachuciak i Krystian Piotrowski rozpoczęła zawody walcząc przeciwko drużynie z Zespołu Szkół Mechanicznych i Drzewnych.

Zdjęcia do obejrzenia w Fotogalerii

W pierwszych minutach nasza drużyna prowadziła ostatecznie jednak mecz zakończył się niekorzystnym
dla nas wynikiem. Pomimo starań naszych zawodników drużyna przeciwna okazała się lepsza.

W drugim meczu nasz zespół zmierzył się z drużyną z II LO. Już w 3 minucie meczu naszej drużynie udało się strzelić pierwszą bramkę. Pełna emocji pierwsza połowa zakończyła się remisem. W drugiej połowie przeciwnicy wyrównali a w ostateczności pokonali nas jedną bramką i mecz zakończył się wynikiem 4:3.

W ostatnim meczu zawodnicy zmierzyli się z drużyną Zespołu Szkół Mechatronicznych i Informatycznych.
Mimo zawziętej walki obydwu drużyn mecz zakończył się remisem.

Tekst: Marek Włoch
Zdjęcia: Katarzyna Iwachów i Patrycja Drapała