Zespół Szkół Ekonomicznych
noflash
Zespół Szkół Ekonomicznych im.K.K. Baczyńskiego w Przemyślu
e-mail: zseprzem@poczta.onet.pl | phone 16-678-33-02

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2011/2012

      Tegoroczne wakacje już za nami! Wypoczęci, opaleni, pełni zapału do pracy, nauczyciele i uczniowie ZSE przybyli na uroczystą inaugurację roku szkolego 2011/ 2012.
Spotkanie na placu przed szkołą poprzedziła msza św. odprawiona o godz. 8.00 w kościele św. Trójcy w Przemyślu. Następnie młodzież udała się do szkoły, gdzie po wakacyjnej przerwie mogła spotkać się z koleżankami i kolegami oraz uczącymi.

Zdjęcia do obejrzenia w Fotogalerii

      Zebranych powitała przewodnicząca SU - Katarzyna Tworek z kl. IV b, zwracając uwagę na powtarzalność chwil i okoliczności: "każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie".
      W dalszej kolejności zabrał głos Pan dyr. Adam Winiarski, który szczególnie serdeczne słowa skierował do uczniów klas I, rozpoczynających naukę w naszej niemal stuletniej szkole, w zawodach: technik ekonomista, technik handlowiec, technik agrobiznesu i - po raz pierwszy - technik architektury krajobrazu. Zwrócił się również do młodzieży klasy III d i klas IV, zachęcając ją do intensywnego wysiłku w celu jak najlepszego przygotowania się do egzaminów: maturalnego oraz potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Po części oficjalnej uczniowie udali się do sal lekcyjnych na spotkanie organizacyjne z wychowawcami.

      W tak szczególnym dniu całej społeczności ZSE życzymy wielu sukcesów i twórczych wyzwań w nowym roku szkolnym. Głowy do góry! 29 czerwca rozpoczną się upragnione wakacje!

Tekst: Dorota Gaweł
Zdjęcia: Katarzyna Iwachów

Copyright © 2004-2012 All rights reserved!