Zespół Szkół Ekonomicznych
noflash
Zespół Szkół Ekonomicznych im.K.K. Baczyńskiego w Przemyślu
e-mail: zseprzem@poczta.onet.pl | phone 16-678-33-02

Publikacja Justyny Sobek z kl. IV b \ TE w czasopiśmie studenckim

      Jest nam ogromnie miło, że Justyna Sobek - ubiegłoroczna laureatka IV edycji konkursu na "Esej w zakresie stosunków międzynarodowych", zachęcona przez opiekuna merytorycznego Beatę Damaszko podjęła trud dziennikarski. Uczennica może pochwalić się już kolejnym osiągnięciem, jakim jest niewątpliwie zamieszczenie jej artykułu pt. "Waluta Euro w Polsce" w czasopiśmie studenckim "Polityka Globalna". Artykuł dostępny jest na stronie uczelni http://www.pwsw.pl/polityka-globalna.

      Czasopismo "Polityka Globalna", powstało z inicjatywy członków Koła Młodych Dyplomatów Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu. Autorami wszystkich tekstów są studenci Instytutu Stosunków Międzynarodowych, a także uczniowie.

      Ideą tego czasopisma jest popularyzacja zagadnień z zakresu szeroko pojętych stosunków międzynarodowych wśród młodzieży szkolnej i akademickiej. Stwarza ono także możliwość nabycia pierwszych doświadczeń dziennikarskich. "Polityka Globalna" jest też forum wymiany poglądów na temat dynamicznych zmian współczesnego świata.

Tekst: mgr Beata Damaszko - nauczyciel przedmiotów prawniczych w ZSE

Copyright © 2004-2012 All rights reserved!