Zespół Szkół Ekonomicznych
noflash
Zespół Szkół Ekonomicznych im.K.K. Baczyńskiego w Przemyślu
e-mail: zseprzem@poczta.onet.pl | phone 16-678-33-02

Pieszy rajd "pierwszaka" na trasie Przemyśl - Łętownia

      W dniu 28 września 2009 roku odbył się szkolny RAJD PIERWSZAKA. Rozpoczął się o godz. 8.30 w sąsiedztwie budynku II Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu - miejscu zbiórki. Następnie uczniowie wraz z opiekunami wyruszyli na trasę rajdu, którego punktem docelowym była Łętownia. Humory dopisywały wszystkim uczestnikom, drogę umilały im żarty, muzyka i śpiew. Po blisko dwugodzinnym marszu grupa dotarła do celu, gdzie na utrudzonych wędrowców czekało już ognisko, na którym upieczono kiełbasę. Krótki odpoczynek wystarczył do zregenerowania sił - ciągle pełni energii uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w konkursie przeciągania liny. Rywalizacja była zawzięta, jednak bezkonkurencyjna okazała się klasa I c.

Zdjęcia do obejrzenia w Fotogalerii

      Nieco zmęczeni, lecz ciągle uśmiechnięci młodzi ludzie wrócili autobusem lub pieszo (w zależności od kondycji) do domów.
      Mimo, że to już jesień w przyrodzie, pogoda była piękna, jak na zamówienie. Ci, którzy zrezygnowali z udziału w rajdzie, mają czego żałować. Było świetnie, ale to, co dobre, szybko się kończy. Cóż, do zobaczenia w szkole!!!

Tekst: Paulina Grabas, Ewelina Szela, Dorota Gaweł
Zdjęcia: Paulina Grabas, Ewelina Szela, Marek Włoch

Copyright © 2004-2012 All rights reserved!