Zespół Szkół Ekonomicznych
noflash
Zespół Szkół Ekonomicznych im.K.K. Baczyńskiego w Przemyślu
e-mail: zseprzem@poczta.onet.pl | phone 16-678-33-02

Przegląd Firm Ćwiczeniowych organizowany przez Obchodną Akademię w Svidniku (Słowacja) 11.II. 2010 r.


      Już po raz drugi członkowie miniprzedsiębiorstwa "Hand Made" wzięli udział w Przeglądzie Firm Ćwiczeniowych organizowanym przez Obchodną Akademię w Svidniku (Słowacja).

      11 lutego br. o godzinie 6.00 pod opieką p. Renaty Matwijec oraz p. Kazimierza Kręciprocha wyruszyłyśmy w kierunku Słowacji.
W szkole zostaliśmy przyjęci bardzo serdecznie, a bariera językowa wydawać by się mogło nie stanowiła żadnych problemów.

      Mogliśmy podziwiać pięknie przygotowane słowackie stoiska, udać się na degustację bezalkoholowych drinków oraz fantazyjnych smakołyków serwowanych przy jednym ze stolików.
W programie przygotowana była loteria fantowa. Nasza koleżanka wygrała strój roboczy firmy REGAMET, w skład którego wchodziły: okulary ochronne, rękawice, kurtka.

Zdjęcia do obejrzenia w Fotogalerii

      W bieżącym roku firma Hand Made zdobyła wyróżnienie w kategorii "image firmy". Mimo, że nie udało nam się zdobyć miejsca na podium w kategorii "najlepsze miniprzedsiębiorstwo" zdobyłyśmy cenne doświadczenia, poznałyśmy fajnych ludzi oraz co najważniejsze przywiozłyśmy do Polski piękne wspomnienia.

      Mamy nadzieję, że koleżanki i koledzy z młodszych klas w przyszłym roku chętnie wezmą udział w programie "Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo". Zachęcamy, bo naprawdę warto!

Tekst: Katarzyna Rybak
Zdjęcia: Mariola Świrk

Copyright © 2004-2012 All rights reserved!