Zespół Szkół Ekonomicznych
noflash
Zespół Szkół Ekonomicznych im.K.K. Baczyńskiego w Przemyślu
e-mail: zseprzem@poczta.onet.pl | phone 16-678-33-02

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2006/2007

       WAKACJE!!! Wszyscy na nie czekaliśmy, nadeszły... Jeszcze tylko odebrać świadectwa, pożegnać się z wychowawcami, kolegami i już można myśleć o odpoczynku. No właśnie - odpoczynek, dla niektórych naszych nauczycieli słowa te będą kojarzyć się z odejściem na emeryturę. W tym dniu szczególnie uroczyście pożegnaliśmy p. mgr Grażynę Mirek nauczyciela w-f oraz p. mgr Eugenię Skrzyńską - nauczyciela przedmiotów ekonomicznych. Decyzję o przejściu na emeryturę podjął także p. dyrektor mgr Zenon Koszelnik. Uroczystość pożegnania dotychczasowego dyrektora uświetniło swą obecnością wielu znakomitych gości: p. Leszek Biały, poprzedni dyrektor, przedstawiciele Kuratorium i Wydziału Edukacji, przedstawiciele rodziców, emerytowani nauczyciele.

       Podczas uroczystości w Centrum Kulturalnym padło wiele ciepłych i serdecznych słów pod adresem p. dyrektora Zenona Koszelnika, jesteśmy przekonani, że pozostanie w naszej pamięci jako człowiek sumienny, wymagający, któremu zawsze na sercu leżało dobro szkoły i uczniów.

Zdjęcia do obejrzenia w Fotogalerii

 

       Charakter i niezapomnianą atmosferę tego dnia oddają zdjęcia, liczymy na to, że jeszcze będziemy się spotykać z p. dyrektorem na wielu uroczystościach.

Tekst: Renata Gdak
Zdjęcia: Beata Leszczyńska, Piotr Ćwiek

Copyright © 2004-2012 All rights reserved!